.

.

Жените палта 2018 нови Зимски Жена долго КАНЦЕЛАРИЈА Faux Крзнено Палто со големи димензии 3XL Дебели Имитира Крзно Overcoat Женски Топло Outwear JD78

Жените палта 2018 нови Зимски Жена долго КАНЦЕЛАРИЈА Faux Крзнено Палто со големи димензии 3XL Дебели Имитира

DEN 3385.00
DEN 5550.24

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Број На Модел На:
JD78
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Девет Квартал
ЗанаетТехника:
Плетени
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
Дебела Топло Крзно
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Крзно
Облека Должина:
Долго
Бренд Име:
TUHAO
Комбинација Крзно:
NA
Декорација:
Никој
Јака:
Со Крзно Трим Хауба
Производи во категоријата