.

.

Mryok ПОЛАРИЗИРАНА се Спротивстави на SeaWater Замена на Леќи за Oakley Половина Јакна очила за сонце, Оган Црвена

Mryok ПОЛАРИЗИРАНА се Спротивстави на SeaWater Замена на Леќи за Oakley Половина Јакна очила за сонце, Оган

DEN 1104.00
DEN 1434.24

Од стоката
Во магацинот

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Половина Јакна очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Леќи (1 Парче) Премиум Квалитет Материјал, Отпорен на Seawater, Сапуница Вода, Масло, Магла и Прашина Анти-Нула, Отпорни на Абразија Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Мраз Сина, 24 K Злато, Емералд Зелена, Плазма Виолетова, Титаниум Никој Огледало Слој Бои : Стелт Црна, Бронза Кафеава, Сива Photochromic, Јасно, HD Розова боја, HD Жолта, Сива Зелена 100% UV Заштита Намалува Сјајот & Влијание Resistam Спецификација : Одговара Рамка : Oakley Половина Јакна очила за сонце Рамка Леќи во Боја : Оган Црвено Светло Пренос : 18% се Исполнат Стандардите : ANSI Z80.3-2010, ISO 12312-1 : 2013, AS/NZS 1067 : 2003
***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 5-15 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против Дефект
ДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRY.
***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект. Било Каква Употреба На Oakley Трговски Марки Е Само За Да Се Опише Овие Производи. Oakley, Inc. Не Е Поврзан Со Нашата Продавница И Не Потврдува, Спонзор, Поддршка Или Се Дружат Со Нашите Производи.***
Премиум Бренд Припаѓа на Papa Viva ДОО.

Таа е поголема од информацијата

Леќи Во Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
Одговара за Половина Јакна
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Mryok
Обложување:
HMC
Одговара:
За Oakley Половина Јакна Очила За Сонце
Леќи Во Боја:
Оган Црвена
УВ 400 Заштита:
UVA / UVB / UVC
одговараат за:
Возење Велосипед Трчање, Возење Риболов Голф Мото Спорт
Се Зголеми Јасноста:
Yes
Анти-Отсјај:
Yes
Леќа Техника:
Обоени Огледало Обложени
100% Одговара за Автентични Oakley Гаранција:
Yes
Отпорен На Seawater, Сапуница Вода, Масло, Магла :
Yes
Производи во категоријата