.

.

Боја Металик Боја Автомобил Копче Школка Покрие Случај Носителот Одговара За 3 Копчиња GTI Golf MK7 Флип Копче

Боја Металик Боја Автомобил Копче Школка Покрие Случај Носителот Одговара За 3 Копчиња GTI Golf MK7 Флип Копче

DEN 433.00
DEN 456.00

Од стоката
Во магацинот


Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Забелешка : ве молиме Осигурајте се дека вашиот клуч е ист како нашиот фото шоу, ако не, ве молиме да ни побара, пред да конкурираат. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
.
Лесна инсталација
Издржливи, долг животен век до 10 и повеќе години
Codition : 100% сосема нов и висок квалитет
Металик Боја
Боја : Црвена(како на сликата покажува)
Тежина : 9g
Големина (millimeter) : 70 (L) x42 (W) x 19 (T)
Големина (инчен) : 2.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Производи во категоријата