.

.

20L 6kg брашно капацитет Комерцијални Брашно Миксер Мешајќи Миксер на Тестенини Машина за Месење Тесто машина пица тесто миксер

20L 6kg брашно капацитет Комерцијални Брашно Миксер Мешајќи Миксер на Тестенини Машина за Месење Тесто машина

DEN 39648.00

Од стоката
Во магацинот


20 L Тесто Миксер
Спецификација :
Име
Тестото миксер
Моќност
750w
Напон
220/380v/50hz
Тежина
98kg
Големина
415*530*780mm
Јачина
20 L
Мешање на брзина
113/168/400r/мин
Макс мешање тесто
6kg
Детали :

Таа е поголема од информацијата

сертификација:
CE
Бренд Име:
SNEECEMAN
Тип:
Традиционалните / Работа Врвот
Напон (V):
220-240V
Моќност (W):
Selfcleaning:
No
Функција:
Други,Месење Тесто,Мешајќи
Контроли Тип:
Притисни Копче
Тип:
Миксер
Мелење Метод:
Нето Мелење
Капацитет (l):
>1.5 L
Поставување Метод:
Застане / Табела
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Погоден за:
Над 5 Луѓе
Број на Брзина Settings:
113/168/400r/мин
Број На Модел На:
B20G
Сад Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Топлина За Зачувување На Функција:
No
Брзина На Вредноста:
упатство
Греење Метод:
тестото миксер
Напон (V):
220/380v/50hz
Производи во категоријата