.

.

50 Компјутери/многу Топло топката валчести лежишта Валчести лежишта Солидна риболов прстени Океанот врска Рибарски брод јадица за Риболов справи со алатки

50 Компјутери/многу Топло топката валчести лежишта Валчести лежишта Солидна риболов прстени Океанот врска Рибарски

DEN 61.00
DEN 120.00

Од стоката
Во магацинот


.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Сина
Бренд Име:
Afishlure
Електрични или Не:
упатство
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Езеро
Со Скала или Не:
No
Обликот:
Куки-Прстени-Вртливата
Tipo:
возен вртливата
Количина:
50 компјутери / многу
Modellnummer:
Риболов Справи Со Алатки
is_customized:
Yes
Производи во категоријата