.

.

Одбројувачки Продажба!1/4CMOS 1200TVL Затворен Купола HD Мини Камера 24led IRCut Безбедност Надзор Ноќ Визија 30m домашно Видео vidicon

Одбројувачки Продажба!1/4CMOS 1200TVL Затворен Купола HD Мини Камера 24led IRCut Безбедност Надзор Ноќ Визија

DEN 470.00
DEN 921.60

Од стоката
Во магацинот


Б ecause на временската разлика, ве молиме слободно шопинг. ~o(∩_∩)o~ Посебни околности цел оставете порака за да ми каже, јас ќе одговор да ви ~o(∩_∩)o~
N ote : 800tvl и 1200tvl чипови не се исти. Чип е различен. 1200tvl Имаат IR-НАМАЛУВАЊЕ на, боја е подобро, ефектот е повеќе од јасно. 800 TVL не додадете IR-НАМАЛУВАЊЕ на
Ние може да ги според вашиот превозот адреса, изберете соодветен транспорт канал.
Кина пост воздух парцела/или Швајцарската пост воздух парцела, итн.
Ние ќе се обезбеди нормален ред на стоката + обезбеди следење на формално транспорт начин! ви благодариме
Пакувањето се вклучени : 1 X 800 TVL(or1200tvl) Камерата
IR Illuminators : 24 Led
IR растојание : 30 Метри
Стандардната црна . Ве молиме контактирајте со нас ако треба да бела
- 1200 TVL : 2.Слаба Светлина Перформанси
3.Намалување на шумот(3 D-NR
4.Defog
5.Широк Динамички Опсег
6. Висока Репродукција На Боите
7. АТР (Adaptive Тон Репродукција)
Стандардната црна . Ве молиме контактирајте со нас ако треба да бела

Таа е поголема од информацијата

Сензор Големина:
1/4
Хоризонтална Резолуција:
800TVL, 1200TVL
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Фокус:
2.8 mm, 3.6 mm
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
боја:
Црна,Бела
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Агол На Гледање (Степен):
90°
Технологија:
Инфраред
Стил:
Куполата На Камерата
Напојување(V):
12V/2A
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Инсталација:
Таванот
Леќа (mm):
6mm,за 2,8 mm,3.6 мм,8mm,12mm
IR Растојание(м):
30m
Минимална Осветлување(Лукс):
види опис
is_customized:
Yes
Сензор:
CMOS
Димензии (L x W x D)(mm):
види опис
Потрошувачка На Енергија(W):
20W
Тип:
Аналогна Камера
Мрежен Интерфејс:
Никој
Висока Дефиниција:
Никој
Број На Модел На:
SN-218
Поддржани Оперативни Системи:
No
Аудио Излез:
Надворешна врска
Постои пакет:
меурчиња кутија
Агол На Гледање (Степен):
1/4
материјал квалитет:
Висока температура отпорни на пластика
Може да се прилагоди:
Да!Добредојдовте да контактирате со
Стандардната Боја:
Црна
Производи во категоријата