.

.

(Нови) U2102B U2102 SOP16

(Нови) U2102B U2102 SOP16

DEN 2456.00
DEN 2995.20

Од стоката
Во магацинот


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Datasheets U2102 B Производ Фотографии 16 SOIC Стандарден Пакет 2,800 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Clock/Timing - за Примена на Специфични Серија - Пакување Цевка PLL Без Главната Цел Управување со енергијата, IGBT,MOSFET Input - Output - Број на Кола 1 Ratio - Влез : Излез 2 : 1 Диференцијално - Текст : Излез Не/No Фреквенција - Max Напон 50 hz - Набавка - Оперативен Температура -10°C ~ 100°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 16-SOIC (0.154", 3.90 mm Ширина)

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Производи во категоријата