.

.

SWMAKER 3D Печатач Делови Алуминиум Легура Reprap Prusa i3 X Оската Печатење Глава X Метал Exturder Превоз

SWMAKER 3D Печатач Делови Алуминиум Легура Reprap Prusa i3 X Оската Печатење Глава X Метал Exturder Превоз

DEN 1776.00
DEN 1869.60

Од стоката
Во магацинот

3 D Печатач Делови Алуминиум Легура Reprap Prusa i3 X Оската Печатење Глава X Метал Exturder Превоз
Имајќи дупки distance18 mm (и малку може да се прилагоди за да се прилагодат со печатени пластични делови)
Тежина : 211g
Оваа превоз може да се користи со директен екструдер и bowden екструдер
Оската на далечина е 18mm This е уредно дизајниран за монтирање база блок за екструдер на X-оската на Prusa I3 печатач.
Пакетот вклучува :
1 x Reprap Prusa i3 3 D Печатач Делови X Оската Печатење Глава X Метал Exturder Превоз

Таа е поголема од информацијата

Големина:
Black, Silver
Број На Модел На:
Prusa i3 X Оската Печатење Глава X Метал Exturder Превоз
Бренд Име:
SWMAKER
Тип На Објект:
Топката Лежишта
Производи во категоријата