.

.

Taochis Автомобил Стил рамка адаптер модул поставите DIY Заградата Држачот за SUZUKI SWIFT Hella 3р 5 П5 Проектор леќа

Taochis Автомобил Стил рамка адаптер модул поставите DIY Заградата Држачот за SUZUKI SWIFT Hella 3р 5 П5 Проектор

DEN 864.00
DEN 960.00

Од стоката
Во магацинот


Taochis Автомобил Стил рамка адаптер модул поставите DIY Заградата Држачот за SUZUKI SWIFT Hella 3р 5 П5 Проектор леќа
Пакет содржина :
1. 1 пар адаптер рамка за Hella проектор леќа / П5 леќа.
внимание :
ова е рамка адаптер модул сет за Hella и П5 проектор леќа, бидејќи автомобили стил е различно во различни држави, па ние може да не се 100% сигурни дали тоа е одговара за секоја Suzuki Swift тип.
следните автомобил фотографии е од Кина, овој адаптер ќе одговара за Suzuki Swift тип на пазарот во Кина.
ако вашата светилка е ист како и следните фотографии, тоа ќе ви одговара, ако вашиот headlamp не е иста како и следните фотографии, ве молиме да не го одржи редот.
Ние само продажба адаптер рамка, не се продаваат headlamp или автомобил, ве молиме да се забележи.
бојата на производи нормално ќе испраќање на црна боја, но некаде ќе се испраќа надвор во друга боја, облик ќе биде ист. ако вие не го прифатите, ве молиме да не го одржи редот.
ако можете, исто така, треба да се купување проектор леќа, ве молиме кликнете на следниов линк и да купувате од нашата продавница.

Таа е поголема од информацијата

Име На Модел:
SUZUKI-02
Тип На Објект:
светилка носителот
Бренд Име:
TAOCHIS
Производи во категоријата