.

.

затворен игралиште за додатоци за деца,пластични бран качување барел за замокот парк замена,забавен опрема играчки

затворен игралиште за додатоци за деца,пластични бран качување барел за замокот парк замена,забавен опрема

DEN 37440.00

Од стоката
Во магацинот

YLW INT'L ЗАБАВЕН ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD е ангажирана во овој забавен индустрија за повеќе од 10 години. Квалитет и технички стандард ги исполнува барањата на Националниот стандард GB/T3091-2001 година. Главната Colums Сите главни столбови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 114mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm. Платформи на Сите платформи се обликувани од пирсинг 2.2 mm-дебел ладно-roll челичен лим со забива на пречник од 6mm. Фитинзи за Сите метални делови се направени на висока јачина алуминиум легура на еден-време фрлија формирање.
пластични бран качување барел за замокот парк
големина : 500*125cm
боја : прилагодено ве Молиме имајте во предвид : 1. Сите шрафови се направени од не ' рѓосувачки челик 314, кој ги исполнува стандардот на GB/T1221-1992 година.Така,можеме да ги намали испорака трошоци! Нашата Мисија За сето она што го имаме не,ние го правиме и ние се случува да се направи,само за една цел,дека истиот со нашата МИСИЈА,која е да се направи сте сто проценти задоволни!.Многу повеќе игралиште додатоци се достапни во нашата фабрика, ако треба, ве молиме контактирајте со нас за цените. И дебелината на ѕидот на пластични делови се над 8мм.производство потреба 2-4days 2. Материјали Опис : Пластични Елементи Пластични делови од нашите производи се произведени со ротациона лиење на LLDPE увезени од Samsung корпорација во Јужна Кореја. Ние се обидуваат нашите најдобри за снабдување деца во светот со подобра и од повеќето безбедна забава опрема, вклучувајќи игралиште за деца, затворен игралишта,фитнес опрема,гумени игри,тобогани,kiddie вози,idoor игри и други слични едукативни играчки. Квалитетот и технички стандард се во согласност со Европската EN1176 стандард. Ве молиме контактирајте со нас пред вашата цел за конечната цена, ако не, каква било загуба предизвикана од страна на купувачот е одговорен за себе! !!!! Ви благодарам многу! Пратката може да се организира за да брод од страна на морето превоз ако стоката се премногу големи.

Таа е поголема од информацијата

is_customized:
Yes
категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Возраст:
>3 Години
Материјал:
Пластични Игралиште
Тип:
затворен игралиште
Број На Модел На:
YLW-игралиште за додатоци
useage:
парк,училиште,заедница,центар
Сертификат:
CE, EN1176,TUV,ISO
Материјал:
Пластични Игралиште
Име:
надворешна/внатрешна игралиште
Производи во категоријата