.

.

Еден subwoofer БАС аудио кабел РКА се префрлите 2RCA аудио кабел аудио кабел аудио кабел треска AV линија

Еден subwoofer БАС аудио кабел РКА се префрлите 2RCA аудио кабел аудио кабел аудио кабел треска AV линија

DEN 251.00
DEN 264.00

Од стоката
Во магацинот

Еден subwoofer БАС аудио кабел РКА се префрлите 2 RCA аудио кабел аудио кабел аудио кабел треска AV линија

Таа е поголема од информацијата

Должина:
1.5m, 2m, 3m, 5m, 10m
Конектор Б:
РКА,Коаксијален,Speakon
Примена:
Говорник,Мултимедијални,Засилувач
Пол:
Машко-Машки
Пакување:
Polybag
Конектор A:
Oxyacid Слободни Бакар,РКА,Коаксијален,Speakon
Надворешниот Дијаметар:
8mm
оклопна:
Не-Заштитени
Број На Модел На:
Линија-03
Пакет:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Тип:
Аудио Линија
Бренд Име:
ZHILAI
Производи во категоријата