.

.

YKK патент здолниште страна патент свила невидливи црна 13CM-70CM

YKK патент здолниште страна патент свила невидливи црна 13CM-70CM

DEN 289.00
DEN 321.12

Од стоката
Во магацинот


YKK патент здолниште страна патент свила невидливи црна 13 CM-70 CM

Таа е поголема од информацијата

боја:
15cm, 16cm, 18cm, 20cm, 22cm, 25cm, 30cm, 35cm, 40cm, 45см, 50cm, 60cm, 65cm, 70cm
Тип На Производ:
Патент Лизгачи
Техника:
позлата
Големина:
5
Пластични Тип:
Смола
Бренд Име:
FANYI
Материјал:
Пластични
Лизгачот Тип:
Автоматско Заклучување
Производи во категоријата