.

.

Карбонски Влакна Рок Риболов Прачка Телескопски Риболов Пол 3.6/4.5/5.4/6.3 м Моќ L/H/XH Далечината на Фрлање на Риболов Справи со Прачка Само

Карбонски Влакна Рок Риболов Прачка Телескопски Риболов Пол 3.6/4.5/5.4/6.3 м Моќ L/H/XH Далечината на Фрлање

DEN 5350.00
DEN 7642.56

Од стоката
Во магацинот


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Пакетот вклучува само риболов прачка, и тоа не се вклучат и други стоки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.7 мм
Задник дијаметар : 17. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.0 mm
Моќност : L/H/XH
Постојат четири видови на риболов прачка, и тие се различни во нивната моќ, тежина и големина. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Таа е поголема од информацијата

Должина:
3.6 m, 4.5 м, м 5.4
Бренд Име:
suvtoper
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река
категорија:
Рок Риболов Прачка
Материјал:
јаглерод
Тврдост:
Superhard
Број На Модел На:
YX1
Топ Дијаметар:
1.0 MM/1.7 ММ
Род Должина:
3.6 m 4.5 м 5.4 6.3 m m
Тежина:
135-350g
Затворена должина:
104/106cm
Задник КОЛ:
17.0-24.0 mm
Топ Кол:
1.0 MM/1.7 ММ
Производи во категоријата