.

.

12 / 300мм пакет на челик ножовка рачни пили ножовка дрво пили

12 / 300мм пакет на челик ножовка рачни пили ножовка дрво пили

DEN 1728.00

Од стоката
Во магацинот


Име : Пластични Ножовка Рамка
Модел : KT-2601
карактеристика : Сите пластични видов рамка, мека не се лизга рачка, се чувствуваат удобно
Bimetal виде ножот, одлична цврстина, лесна за употреба
Индустриски производи, особено погоден за фабрика употреба
Нови прилагодување копчето, лесна за употреба

Таа е поголема од информацијата

DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Челик
Тип:
Ножовка
is_customized:
Yes
Производи во категоријата