.

.

За HYUNDAI Tucson 2017 ABS Хром Задните Опашка Магла светлина Светилка Сенка Рамка Трим Foglight Рамки Автомобил Светилка Опфаќа Заштитник

За HYUNDAI Tucson 2017 ABS Хром Задните Опашка Магла светлина Светилка Сенка Рамка Трим Foglight Рамки

DEN 1035.00
DEN 1089.12

Од стоката
Во магацинот


За HYUNDAI Tucson 2016 2017 ABS Хром Задните Опашка Магла светлина Светилка Сенка Рамка Трим Foglight Рамки Автомобил Светилка Опфаќа Заштитник
Fitment :
Одговара за Hyhundai Tucson 2016 2017 Најновиот Модел на
Карактеристики :
1. Состојба : 100% Сосема нов
2. Материјал : Направен од Висок Квалитет На ABS, ABS Со Професионална Тројно Хром Позлатен
3. Надградба На Вашиот Автомобил Надворешноста.
4. Строги Фабрика КК тест , со висок Квалитет загарантирана.
5. Лесна инсталација,3 M Автомобилската селотејп е во прилог.
Пакетот Вклучува :
Сет од 2 парчиња
Инсталирајте Совети :
1.Pls употреба на алкохол или агент за чистење на позицијата на инсталацијата (да бидете сигурни дека тоа без маснотии.Восок или прашина итн.)
2.pls се обезбеди позиција на инсталација може да биде целосно одговара на случај пред да ја инсталирате, (Забелешка : ако има било какви прашања или misfit , ве молиме контактирајте со нас)
3.Rive силна двострано лепило на грбот , ако ги исполнуваат случај на релативно ниска температура, ве молиме греење тоа преку фен или полесни .
4.Според споредба држиме до неа, и притиснете за 1-2 минути (Забелешка : не се мијат вашиот автомобил во 24hours , лепило треба да биде поправено по 12 часа)
Answer : ___________________________ Note :
Инсталација настава не се вклучени.
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е компатибилна со вашиот Автомобил Модел пред купување .

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Стил Украси
Специјални Функции:
Задните Опашка Магла светлина Светилка Сенка Рамка Трим
Бренд Име:
Chuang Qian
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
Други
Објектот Тежина:
0.21kg
Модел Година:
2016-2017
Производи во категоријата