.

.

MZC Нови Накит Bijoux Животинско Брошеви За Жените Фламинго broches mujer Кристал Pin За Девојка Бисер Broches став како mulheres Подарок

MZC Нови Накит Bijoux Животинско Брошеви За Жените Фламинго broches mujer Кристал Pin За Девојка Бисер Broches

DEN 162.00
DEN 249.12

Од стоката
Во магацинот


Опис :
Предмет : Мода Brooch
Бренд : 100% Сосема Нов
Пол : Жените Дами Девојки
Повод : Свадба Партија Ангажман Божиќ Подарок
Answer : ___________________________ Note :
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме фабриката, сите производи се producted во нашата фабрика, гарантира 100% сосема нов, ви благодариме! Нашите производи се со висок квалитет и многу убава, добредојдовте цел!
Ние прифаќаме прилагодена, доколку имате потреба, можете да Контактирате со нас, ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
брошеви за женска
Пол:
Жените
Бренд Име:
CAIZI
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Објектот:
Капка масло Иглички Брошеви
Стил:
Гроздобер Ретро Симпатична Кристал Брошеви
За:
Животно brooch за девојки
Повод:
Божиќ Подарок
носат:
Жените се Облекуваат Brooch
предмети:
Broach Broches
Пол:
Брошеви За Жените Femme
накит:
Летен Зимски Накит Тока
bijoux:
Декоративни Облека, Накит
Brooch За Жени:
Broch Brosche
Производи во категоријата