.

.

10cm Круг Piont Серија Шарени Лажни Raccoon Крзно Pompon Копче Синџир Злато Кука Торба Pendant Долга Коса Fulffy Пом Накит Подароци

10cm Круг Piont Серија Шарени Лажни Raccoon Крзно Pompon Копче Синџир Злато Кука Торба Pendant Долга Коса Fulffy

DEN 67.00
DEN 88.80

Од стоката
Во магацинот

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ако не изберете боја, ние ќе брод на стоките по случаен избор.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ви благодариме!
. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Флеш Светла Шармантна МИНИ Подарок Копче Синџири
Креативни Слатко и Убаво
Може Да Го Замени Pendant
Боја : Шарени
Големина : 10cm
тежина : 10g
Поради тоа што е направен од случаен обоени случаен комбинации, па секоја боја е различно, но тоа е сличен. Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ако треба да изберете боја, ве молиме да ни каже. Превозот цена : Кликнете на Испорака и плаќање табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Бренд Име:
Fuyier
Метална боја:
Роуз Златна Боја
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
A8
Функција:
Симпатична
Материјал:
Лажни Крзно
Метали Тип:
Железо
боја:
Кафена Црна, Розова Сино Бела Зелена Роуз
Големина:
10cm
Обликот:
Мулти-копче за функција синџир Торба Синџир Автомобил Синџир
Карактеристики:
Европа и сад
Продажба Точка :
Прекрасна мал подарок Телефон Повикување Синџир
Употреба:
Клучни Синџир Торба Синџир Автомобил Синџир
Испорака:
брзо
Пакување:
OPP Вреќа Меур Торба Kraft Хартија, Пликови
Материјал:
Лажни Фокс Крзно Бренд
Производи во категоријата