.

.

Универзална Водоотпорен Подводни Торбичка Сува Торба Случај Покритие За Samsung Галакси C5 C5000 C7 C7000 Екран Осетлив На Допир Мобилен Телефон

Универзална Водоотпорен Подводни Торбичка Сува Торба Случај Покритие За Samsung Галакси C5 C5000 C7 C7000 Екран

DEN 152.00
DEN 205.92

Од стоката
Во магацинот


4) Ако не може да ја прими стоката во рок од 50 дена , ве молиме контактирајте со нас и ние ќе рефундирање на сите вашата исплата .
Пакетот вклучува :
1 x Водоотпорен Перница Случај
1 x Lanyard
По Продажба :
1) Сите стоки преку строга тестирање пред превозот и ние гарантираме тоа е добро.
Повратни информации :
1) Вашата повратна информација е многу важна за нас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ве молиме осигурете се дека пакетот е непроменети кога ќе потпис тоа . Ве молиме одвојте неколку секунди да го напушти добра репутација, ако сте задоволни со нашиот производ или услуга.
2) Ако имате било какви прашања со стоките примени, ве молиме контактирајте со нас во секое време, наместо на отворениот спор ,
3) Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа , а ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ви благодариме!
Шопинг Водич :
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Бидејќи новата царинска политика на Русија, руската клиенти треба да се пополни во примачот име и презиме во ред.
Стоки и gre :
По Продажба :
1)Сите стоки преку строга тестирање пред превозот и ние гарантираме тоа е добро. Во спротивно, вашиот пакет нема да се реализира успешно. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само може да се проследи во Кина, следење на број не може да се проследи во вашата земја. Ако сакате да имаат следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail како превозот метод.
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Објектот боја може да се разликува малку,бидејќи секој компјутер е следи покажува боја малку поинаку. Ве молиме осигурете се дека пакетот е непроменети кога ќе потпис тоа .

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Торбичка
Функција:
Водоотпорен
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Транспарентна
Големина:
For Samsung Galaxy C5 C5000 C7 C7000
Карактеристики:
Транспарентен водоотпорен
Употреба:
Пливање, Нуркање, Кампување, Отворено
Стил:
Safe 100% Запечатени Водоотпорен Перница
Дополнителни функции:
Нечистотија-отпорни/Шок-Доказ,/Отпорно на Гребење
Големина:
18cm*10.5cm
Трговија на големо:
Поддршка
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
Материјал:
ПВЦ/ABS
боја:
Црна,Сина,Зелена,Skyblue,Портокалова,Розова,Жолта,Виолетова
Луѓе:
Случај За Жени/Мажи
Производи во категоријата