.

.

Гем-внатре 7x13mm ААА Одделение Природни Freeform Чипови Црниот Турмалин Монистра За Накит Одлуки Монистра Хривнија 15inch DIY Накит

Гем-внатре 7x13mm ААА Одделение Природни Freeform Чипови Црниот Турмалин Монистра За Накит Одлуки Монистра

DEN 207.00
DEN 318.24

Од стоката
Во магацинот


П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?
А :
П : Колку Монистра во едно влакно?
А :

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
55g
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Број На Модел На:
G16738
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
чипови
Е Прилагодена:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
7x13mm
Материјал:
Црниот Турмалин
боја:
Црна
Боја Процес:
Природни
Како да се продаваат?:
Се продава од влакно, должината на една влакно е 39cm
Обликот:
freeform
Производи во категоријата