.

.

925 фунта сребрен ѓердан за жените Кинески стил на писмо pendant ѓердани Солидна сребро монистра ѓердани шарм накит

925 фунта сребрен ѓердан за жените Кинески стил на писмо pendant ѓердани Солидна сребро монистра ѓердани шарм

DEN 791.00
DEN 878.40

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
46cm, 51cm, 56cm, 61cm, 66cm, 71cm, 76cm, 86cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Dankadi
Синџир Тип:
Монистра
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Писмо
Број На Модел На:
N215534
Pendant Големина:
36mmX45.5mm
Производи во категоријата