.

.

Нерѓосувачки Автомобил Вратата Потпирач за Прозорецот за Префрлање Покрие 4pcs За VOLVO S60 2011-2017 V60 2012-2017 XC60 2009-2015

Нерѓосувачки Автомобил Вратата Потпирач за Прозорецот за Префрлање Покрие 4pcs За VOLVO S60 2011-2017 V60 2012-2017

DEN 1593.00
DEN 1770.24

Од стоката
Во магацинот


Нерѓосувачки Автомобил Вратата Потпирач за Прозорецот за Префрлање Покрие 4pcs За VOLVO S60 2011-2017 V60 2012-2017 XC60 2009-2015
Одговара За VOLVO XC60 2009-2015 S60 2011-2017 V60 2012-2017 Само одговара за Левата Рака се Вози Автомобил
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality Нерѓосувачки челик
Боја : Исто Како Слики Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог. Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
За VOLVO S60 V60 XC60
Бренд Име:
wroadavee
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
S60 2011-2017 V60 2012-2017 XC60 2009-2015
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата