.

.

QYQ Живот Вест за Дете Живот Вест Јакни за Деца Спортови на Вода Животот Јакна Децата надувување на појасот за спасување Вест Научат Пливање Нуркањето

QYQ Живот Вест за Дете Живот Вест Јакни за Деца Спортови на Вода Животот Јакна Децата надувување на појасот

DEN 537.00
DEN 975.84

Од стоката
Во магацинот

Master card, VISA,Webmoney,Boleto
. Ние нудиме 7-24 часа онлајн услуга.pls не се отворени спор. Ние ја прифатат плаќање кои Aliexpress поддршка.ние ќе ги провери тоа и повторно да ја прати. имаме сопствена фабрика. во потрага напред за нашата соработка. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите. Ако ништо друго, ние може да ви помогне.ние прифаќаме врати стоката или наплата. Најчесто,нарачки ќе се испрати во рамките на 2-4 работни дена по исплата потврди. Ве молиме Проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.ние ќе ви даде Решение побрзо.Тоа ќе трае 15-40 на вашата земја со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Претежно. 5-7 дена страна на курирската служба DHL.ако ни даде 5 сјајна ѕвезда и споделување вашите добри чувство или споделување убави вистински фотографии. Спорот не е само начин да се slove проблемот.ви благодариме за вашиот разбере. Ако не го добиете вашиот објекти.ние се обезбеди во светот трговија на големо и пад брод услуга на нашите клиенти во светот од 2005 година. Плаќањето е само за цел.3-7 дена од ЕМС. Најчесто,пратката ќе пристигнат на време.но, може да биде понекогаш ќе се одложи. 7-12 дена од epacket. Објектите се само на превозот по исплата потврди.
Производ Големина : должина 86cm
Пакет големина : 33*17cm
Пакет : opp вреќа
Код : 2506097
Ние сме професионална снабдувач , регистриран и во Хонг Конг и Шенжен. Ако нашата одговорност. Ако сте задоволни со предмети.pls контактирајте со нас.може да биде и ќе наплати данок за плаќање. Aliexpress треба 24 часа за да ја потврдите вашата исплата.pls контактирајте со нас. Сите следење во еден веб-сајт. Вашето барање ќе биде одговор во рок од 6 часа
. Ако не сте Задоволни со производот. Ние само ќе го испрати на адресата која сакате да ја напишете.

Таа е поголема од информацијата

Применливи Луѓе:
Дете
Отворено Активност:
Вода-ски
Број На Модел На:
2506097
Возраст:
>3 Години
Име:
Децата Живот Вест
боја:
Риба,панда,рак,мечка
За деца на возраст:
2-7 Години
За деца тежина:
10-30kgr.
Производ големина:
Должина 86cm
одговараат за:
животот вест за деца
Функција:
детето живот јакни
користат за:
Спортови На Вода Надувување На Појасот За Спасување
Тип:
Пливање Вест
Функција:
Вест за Пливање
Производи во категоријата