.

.

Море Брод Ѕид Налепница Пиратите Налепница Едрење Стил Ѕид Decals Патување Дома Декор за Спалната соба 693Q

Море Брод Ѕид Налепница Пиратите Налепница Едрење Стил Ѕид Decals Патување Дома Декор за Спалната соба 693Q

DEN 854.00
DEN 854.40

Од стоката
Во магацинот


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : Бела
производ големина : Големина 1 : 60cm широк x 53cm висока Големина 2 : 75см широк x 68cm висока Големина 3 : 100cm широк x 87cm висока пакет листата :
-1 сет на море брод ѕид налепница
-јас nstruction
[објект слики]

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Сина, Металик Златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Металик Сребрена, Бела, Жолта, Голи, Нане, Кафеава, Вино Црвено, Светло Сива Боја, Мастило-Сина, Светло Зелена, Темно Сива, Светло Виолетова, Чоколадо, Црна, Сина, Портокалова, Златна Жолта
Големина:
100cm wide x 87cm, 75cm wide x 68cm, 60cm wide x 53cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Бренд Име:
decdecals
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
693Q
Тема:
Шема
Материјал:
винил, пвц
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, жолта, кафена, црвена, сина, зелена,
Материјал:
винил, пвц
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2017
Тема:
мотивационата цитат ѕид налепница, јас сум силна, бидејќи знаете мојата слабост
Употреба:
декоративни инспиративни цитат букви ѕид уметност decals
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба, канцеларија,
Големина:
различни големини
Производи во категоријата