.

.

Жичен Gamepad Џојстик Игра Контролер S Тип за Microsoft Xbox Конзола за Игри Видео Додатоци Замена

Жичен Gamepad Џојстик Игра Контролер S Тип за Microsoft Xbox Конзола за Игри Видео Додатоци Замена

DEN 514.00
DEN 570.72

Од стоката
Во магацинот

Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака". Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.4 М Боја : црна Забелешка : најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни
10pcs x Контролер за xbox
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
100% Сосема нов Hight qualit Компатибилен за XBOX само Исклучиво за употреба со за X-B-О-X видео игра Модерен систем се насочат дизајн за удобен зафат Проектот пластични е издржлив и никогаш не се избледени за долго време се користи 2 аналогни палецот стапови 6 аналогни акција копчиња со притисок-чувствителни контроли 1 осум начин насочен подлога 2 аналогни предизвикувачи 2 на повратната информација со вибрации мотори 2 menu (мени) копчиња за навигација 2 проширување слотови за периферни уреди (периферни уреди се продава одделно) Трето лице производ Кабел должина : околу 1.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Gamepads
Број На Модел На:
GMI00101
MicroSoft Модел:
Xbox
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Пакет:
No
Бренд Име:
xunbeifang
MicroSoft Модел:
Xbox
Производи во категоријата