.

.

Цвет Папокот Пирсинг Не ' Рѓосувачки Челик Стомак Пирсинг За Папокот Стомак Прстени Жените Тело Накит Папокот Прстени Pirsing Ombligo

Цвет Папокот Пирсинг Не ' Рѓосувачки Челик Стомак Пирсинг За Папокот Стомак Прстени Жените Тело Накит Папокот

DEN 119.00
DEN 132.00

Од стоката
Во магацинот

Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон( Попуст над 2%)
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Предмет Тип : Тело Накит Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како на Сликата Количина : 1 Pc Тело Накит Големина : Слика Покаже Пакет се Вклучени : 1 Pc Папокот & Бел Копчето Прстени Накит Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност Во Меур Торба. Забелешка : За Било Какви Прашања Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас Frist,Ви Благодариме! Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена Или На Превозот Обвиненија.Овие Трошоци Се На Купувачот Одговорност. 2.Вистинска Боја На Објектот Може Да Биде Малку Поинаков Од Сликите Кои Се Прикажани На Веб-Сајтот Предизвикана Од Многу Фактори Како Што Се Осветлувањето На Вашиот Монитор И Светлина Од Светлината. Ве Молиме Овозможи Мало Прирачник За Мерење На Отстапување За Податоци.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
KUNIU
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DQH037
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Бродови Од:
Кина
Производи во категоријата