.

.

Soprano Saxophone Влошки и Soprano Saxophone Ролери Завртки Пролет Во Saxophone Поправка

Soprano Saxophone Влошки и Soprano Saxophone Ролери Завртки Пролет Во Saxophone Поправка

DEN 864.00

Од стоката
Во магацинот


Soprano Saxophone Влошки Repairment Додатоци
Ние Hebei Musicalpads .com е ангажиран во woodwind инструмент влошки во Кина, од 1998 година. Нашите perfessional направени woodwind влошки се покажа дека на многу музички инструмент изложба, како што се NAMM,Musikmess Франкфурт и NFA Конвенцијата.
(1). Оваа ставка вклучува додатоци како што е подолу :
1 Сет Soprano saxophone влошки (Подлошки за одговара за Selmer тип);
1 сет метал ролери;
1 сет завртки;
4 Парчиња рамен пролет;
10 парчиња игла пролет;
(2). Ние не може да гарантира т тој ролки и завртки ги исполни сите ваши побарувачката, па цртање на ролери се, исто така, покажа подолу
Оваа понуда е делукс квалитет, која доаѓа од големите одлуки вештини и делукс суровина .
Голема вештина : На влошки се направени од страна на квалификувани работници, кои имаат повеќе од 15 години искуство.
Постои differnet квалитет за волнени филц. Цената на напредни волнени филц е 5 пати поголема од еден евтин

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
accyao
кожа:
Јагне Кожа
Чувствував:
Добро Волнени Филц
Resonator:
Пластични или Метални Resonator
Мембраната:
Пластична Мембрана Внатре
боја:
Кафена, Бела, Црна
Подлога Saxophone:
Zapatillas saxofon
Saxophone влошки:
Sapatilhas став saxofone
Тврдост:
Мека
квалитет:
Напредни Тип
is_customized:
Yes
Производи во категоријата