.

.

2 Начин VX2120 G Тип 1/4 1/8 3/8 Електрични Електромагнетниот Вентил Месинг Вентил за да се Компресира на Воздухот Пареа Вода Вентил Нормално Блиску СКМ Тип Sanmin

2 Начин VX2120 G Тип 1/4 1/8 3/8 Електрични Електромагнетниот Вентил Месинг Вентил за да се Компресира на Воздухот

DEN 827.00
DEN 827.04

Од стоката
Во магацинот

На сликите кои се прикажани не се сите вистински објект и се за вашиот референца само 2. Превозот на трошоците направени во купувачот. Квалитетот проблем ,ве молиме љубезно ве молиме да не даде негативни повратни информации ,контактирајте го нашиот онлајн услуга за да се покаже на проблемот и поднесување на вашето барање , ние ќе процес во прв пат и да даде задоволувачки одговор.75 мм Пневматски објект притисок опсег е 0-8bar(0. Логистика даден датум е 90days за Бразил ,други се 60 дена. Предмети мора да се врати во нивната оригинална состојба за наплата или размена .Недостасува добра , ако ги надмина 60 дена (Бразил 90 дена) ве молиме да побарате враќање на пари или контактирајте ја нашата интернет услуга . Ако не прими стоката на време, ве молам, ве молиме контактирајте го нашиот онлајн сервис за проверка на стоката состојба.8 Mpa) Хидраулични објект притисок опсег е 0-300bar(30 Mpa) ве Молиме да не работат повеќе од пропишаното притисок опсег . 3 ве Молиме не заборавајте да ни даде пет-ѕвезда пофалба , вашето одобрување е најголема афирмација и поддршка за нашиот производ s Ако некој објект да не се прикажуваат NPT ,ве молиме контактирајте го нашиот онлајн услуга за прашам NPT тема FRL ,Месинг Вентил , Пневматски Електромагнетниот Вентил : 06=1/8 08=1/4 10=3/8 15=1/2 ИЛИ 01=1/8 02=1/4 03=3/8 04=1/2 06=3/4 08=1 Агол Седиште Вентил,Пулсот Вентил , Механички Залисток ,Пневматски Silencer : 06=1/8 08=1/4 10=3/8 15=1/2 20=3/4 25=1 32=1-1/4 40=1-1/2 50=2 65=2-1/2 80=3 Игла Вентил ,Пневматски Фитинг : 01=1/8 02=1/4 03=3/8 04=1/2 06=3/4 08=1 Топката Вентил : 04=1/8 06=1/4 08=3/8 15=1/2 20=3/4 25=1 32=1-1/4 40=1-1/2 50=2 Проверете Вентил : 08=1/4 10=3/8 12=1/2 16=3/4 20=1 25=1-1/4 30=1-1/2 40=2 По продажба Забелешка : 1.75 mm дебелината е 0.
PUL0425, (4-2. УСЛУГА транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Голема количина купувањето ,ве молиме контактирајте го нашиот онлајн услуга за да побара повеќе економски превозот начин или се разговара за повеќе прилично цена 2 место По ред ,ве молиме заштита на messag e на вашиот Aliexpress или мобилен ,можеме да контактираме за детали за испорака адреса, прогласи вредност ,Фактура вредност или други s.

Таа е поголема од информацијата

Спецификација:
VX2120 06 G1-8, VX2120 08 G1-4, VX2120 10 G3-8
Напон:
AC110V, AC220V, DC12V, DC24V
Број На Модел На:
VX2120 - 06 / 08 / 10
Бренд Име:
NBSANMINSE
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Тема Тип:
G
Материјал:
Дувачкиот
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
1/8 , 1/4 , 3/8
Структура:
Контрола
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Медиуми:
Воздух,Вода,Пареа
Работниот Медиум:
Воздух , Вода , Пареа
Движење Шема:
Директна Се Вози Тип
Тип:
Нормално блиску тип
Работен Притисок:
0-7 kgf/cm2
Температура:
-5 ~ 150C , -5 ~ 80C
Производи во категоријата