.

.

мојата форма 20pcs/многу Цинк Легура Sliver Позлатен Шарм Писмо Шарм Те Сакам Накит Материјали Приврзоци За Нараквица Ѓердан Одлуки

мојата форма 20pcs/многу Цинк Легура Sliver Позлатен Шарм Писмо Шарм Те Сакам Накит Материјали Приврзоци За

DEN 363.00
DEN 382.08

Од стоката
Во магацинот

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 14.4 мм*16mm(0.57*0.62 инчи) тежина : 2.38 g
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направен, со nickle и да доведе безбедно
"ТЕ САКАМ" шарм
Добро компатибилен со нараквица и клучните синџир
Тренди и класичен стил
DIY шарм

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
love u
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
AF184666
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Zhe Џијанг (Кина)
Повод:
Забава,Подароци,Годишнина
Употреба:
Декорација
Сезоната:
во секое време
Стандард:
Еко-Пријателски
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
184666
Големина:
15.8*9.6 mm
Тежина:
1.23 g
Производи во категоријата