.

.

лето jumpsuit 2017 нови пристигнување jumpsuit жените шорцеви chiffon rompers женска jumpsuit tassel дополнителните плажа комбинезони NN0745 YQ

лето jumpsuit 2017 нови пристигнување jumpsuit жените шорцеви chiffon rompers женска jumpsuit tassel дополнителните

DEN 1188.00
DEN 2160.00

Од стоката
Во магацинот


големина Должина Биста Ракав Рамо S 78 92 26 36 M 79 96 26 37 L 80 100 26.5 38 XL 81 104 26.5 39

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NN0745
Стил:
Бохемски
Тип:
Playsuits
Декорација:
Tassel
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
EASTQUEEN
Ткаенина Тип:
Chiffon
Шаблон Тип:
Печати
Одговара Тип:
Лабава
jumpsuit жените шорцеви:
лето jumpsuit 2017
rompers женска jumpsuit:
плажа комбинезони
Производи во категоријата