.

.

РИКО Кралската Alto Sax Трската / Saxophone Алто Ио Трската Сила 2.5#, 3# Сина Кутија од 10 [Бесплатен превозот]

РИКО Кралската Alto Sax Трската / Saxophone Алто Ио Трската Сила 2.5, 3 Сина Кутија од 10 [Бесплатен превозот]

DEN 1487.52

Од стоката
Во магацинот


РИКО Кралската Alto Sax Трската, Сила 2.5#, 3.0# 10-pack Рико Кралската трската имаат повеќе традиционален француски поднесени се намали за зголемување на реакција, особено во нискиот регистар, со додавање на јасност на ѕвонење и го прави мека напади полесно. Во склопот пакувани во кутии од по десет трската по пакет. Традиционалните Рико сече со посилни ' рбет Сила #2.5/#3, Поднесени се намали, кутија 10 трската Работи и за двете класична и џез апликации исто Така достапни за широк спектар на clarinets и saxophones Пакет вклучуваат : RICO трската * 1 кутија

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
CINDYMUSICSTATIONM
Број На Модел На:
кралската
Производи во категоријата