.

.

1pc Проток Тест 23250-28070 Висок квалитет на инјектор за гориво за RAV4 Avensis гориво Млазницата 23209-28070

1pc Проток Тест 23250-28070 Висок квалитет на инјектор за гориво за RAV4 Avensis гориво Млазницата 23209-28070

DEN 668.00
DEN 710.40

Од стоката
Во магацинот


Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.04 2 AZFSE LB ELEGT БАНКОМАТ 5 FC LHD D4 За AZT251 L-AWAEHW 2006.11 2 AZFSE SED ТЕЦ БАНКОМАТ 5 FC LHD D4 За AZT251 L-AEAGHW 2003.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.11 2 AZFSE WG ТЕЦ БАНКОМАТ 5 FC LHD D4 За AZT251 L-AWAGHW 2003.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена. Просечното време на испорака е околу 40 дена.04 2 AZFSE WG ELEGT БАНКОМАТ 5 FC LHD D4 За AZT251 R-AEAGHW 2003.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.04 2 AZFSE SED ELEGT БАНКОМАТ 5 FC LHD D4 За AZT251 L-ALAEHW 2006.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Се Вклопуваат Во Автомобил За : За AZT251 L-AEAEHW 2006.04 2 AZFSE SED ELEGT БАНКОМАТ 5 FC RHD D4 За AZT251 R-ALAGHW 2003. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.04 2 AZFSE LB ELEGT БАНКОМАТ 5 FC RHD D4
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.11 2 AZFSE LB ТЕЦ БАНКОМАТ 5 FC LHD D4 За AZT251 L-ALAGHW 2003.

Таа е поголема од информацијата

RAV4-Година:
2003,2005,2008,2007,2004,2006
is_customized:
no
Објектот Должина:
6
Бренд Име:
BINGWFPT
Тојота Модел:
RAV4
Материјал Тип:
Мешавина
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Производи во категоријата