.

.

Малку maven децата облека поставува 2017 нови есенски момчиња Памук бренд долг ракав скејт print t кошула + панталони 7

Малку maven децата облека поставува 2017 нови есенски момчиња Памук бренд долг ракав скејт print t кошула +

DEN 670.00
DEN 1313.28

Од стоката
Во магацинот


Производ Параметри : Бренд : Малку maven Објект : Малку maven децата облека поставува 2017 нови есенски момчиња Памук бренд долг ракав скејт print t кошула + панталони 20167 Gtegory : Деца Поставува Боја : слика боја, Големина : 18 МИЛИОНИ-6 T Материјал : Памук Пол : Момчиња Број на Модел : 20167
Внимание : Рака мерење;можеби има разлики од околу 1-2 см.
Еколошки боење технологија

Квалитетот тестирање извештај

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Пол:
Момчиња
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
Малку maven
Стил:
Повик
Број На Модел На:
20167
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Печати
Производи во категоријата