.

.

HD Модерна Ѕид Уметност платно слики Отпечатоци 5 Парчиња Лос Елен Елен Платно Слика Ѕид Декоративни Ѕид Слики за Дневна Соба

HD Модерна Ѕид Уметност платно слики Отпечатоци 5 Парчиња Лос Елен Елен Платно Слика Ѕид Декоративни Ѕид Слики

DEN 583.00
DEN 720.00

Од стоката
Во магацинот

Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Бидејќи на различни прилагодувања, т тука може да биде малку разлика во боја од секоја екранот на уредот. Ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост / Али Стандард на Превозот, Ако треба други превозот метод, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се создаде посебен куписега листата и да го потврди соодветна цена и испорака метод со вас.
Ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно ги прима вашата порака,(во рок од 24 часа).
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу.
Пакување :
Прилагодено За Цел :
Вие би можеле да ни e-mail на вашиот сопствен омилена фотографија со посебно барање. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. Продавачот Забелешка : 1. Ако сакате да : цел на нашите сликарство во други големина/стил; конвертирај ја вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; репродуцира или изберете било слика; цел повеќе копии на нашите масла со прилагодена големина; треба истегнување или рамка услуги; други барања. Бидете сигурни дека вашите датотеки се доволно голема (150-300 dpi на димензии на печатење).

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
20X30 20X40 20X50, 30X40 30X60 30X80
боја:
БЕЗ РАМКА, РАМКА СО
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
Платно Слики
Бренд Име:
чиста уметност простор
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Стил:
Апстракт
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
дијамант
оригиналниот:
No
Производи во категоријата