.

.

Октопод прстени панк стил нерѓосувачки челик кастинг прстени за мажи партија додатоци машки претерани Индивидуалност накит

Октопод прстени панк стил нерѓосувачки челик кастинг прстени за мажи партија додатоци машки претерани Индивидуалност

DEN 230.00
DEN 287.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
прстени за мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Животните
Површината Ширина:
24mm
Функција:
нерѓосувачки челик прстен
Стил:
Мажи
Текстурата на материјалот:
Нерѓосувачки Челик
Производство Број:
РК-363
Тип:
Ѕвони, ѕвони
моделирање:
Геометриски тип
Пакување:
Независна пакување
Големина:
US9,10,11,12
Производи во категоријата