.

.

WJ Jockstrap Геј Секси Мажи Секси долна облека за Мажи Кратко Машки Гаќи Mens Кратко долна облека String Homme Памук Cuecas Геј

WJ Jockstrap Геј Секси Мажи Секси долна облека за Мажи Кратко Машки Гаќи Mens Кратко долна облека String Homme

DEN 354.00
DEN 478.56

Од стоката
Во магацинот


Опис :
* Материјал :
Ткаенина состав : 90% најлон + 10% spandex
Пред : 95% памук + 5% spandex
* Боја : (Како слики show)
* Карактеристики : дишат Со дупки, секси & удобно.
Големина на Табелата ( 1 инч=2.54 СМ)
Големина
S
М
L
XL
Половината
CM
64~74
68~78
72~82
76~86
Инч
25~29
27~31
28~32
30~34
ПЛАЌАЊЕ 1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
Се ВРАТИ И НАПЛАТА Ако Било какви прашања, ве Молиме да бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
ШОПИНГ ПРОЦЕС
БРЕНД ВОВЕД
Zhongshan Град, Sichuan волкот Облека Co., Ltd е машка долна облека, долна облека, термички долна облека ,мажите пливање водови ,
панталони , секси долна облека, секси долна облека, брендот за долна облека , Мрежата ќе WJ и други стручни производство и преработка
компанијата , има комплетна и научен систем за управување со квалитет . Интегритет, силата и квалитетот на производите во Zhongshan Град,
Sichuan волкот Облека Ко. признати од страна на индустријата. Добредојдовте пријатели да ја посетите, насоки и бизнис преговори.
КОНТАКТ e-mail : [email protected] qq.com 1.Можете Да Контактирате Со Оставање Порака На Aliexpress, е-пошта, Whats App : +8613631134494 Whats App, Или ЛИНИЈА. ЛИНИЈА : +8613631134494 2.Ние Ќе Одговори На Пораки во Рок од 24 Часа во Текот на Работни Skype : [email protected] qq.com Дена И 36 Часа во Текот на Викендите. Ви Благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
WJ
Број На Модел На:
MFD-YY-2025-SJ
Материјал:
Spandex,Најлон,Памук
Производи во категоријата