.

.

Бесплатен Превозот 5PCS/торба 3M SC UPC Дуплекс single-mode оптички влакна печ кабелот SC 3M Дуплекс 3.0 mm FTTH оптички влакна скокач

Бесплатен Превозот 5PCS/торба 3M SC UPC Дуплекс single-mode оптички влакна печ кабелот SC 3M Дуплекс 3.0 mm

DEN 852.00
DEN 916.80

Од стоката
Во магацинот


Бесплатен Превозот 5 PCS/торба 3 M SC UPC Дуплекс single-mode оптички влакна печ кабелот SC 3 M Дуплекс 3.0 mm FTTH оптички влакна скокач Оптички Влакна со КОМЕТАЛ скокач FTTH капка кабел Апликации CATV Оптички влакна комуникациски системи Оптички влакна за пренос на Градење на мрежа за пристап до Кабелска систем, ODF FTTX апликации Карактеристики Ниска вметнување на косата и назад одраз на косата Добро echangeability Good Издржливост Висока температура стабилност CE,ROHS,FCC Спецификации Нарачување options 1) Конектор тип : ФК, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Ferrule Крајот-лице : PC, UPCAPC 3) Основни Тип : Single-mode (СМ : 9/125um), Multimode (MM : 50/125um или 62.5/125um) 4) Кабел Количина : Симплекс, Дуплекс, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores.. 5) Кабел со Дијаметар : φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm 6) Должина на Кабел : 1, 2, 3 метри или прилагодено 7) Кабел тип : ПВЦ, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum ,Оклопни

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата