.

.

Обичај de papel parede infantil, Детска Цел! Mural користи во седи соба спална соба ТВ ѕид водоотпорен винил DE papel parede

Обичај de papel parede infantil, Детска Цел! Mural користи во седи соба спална соба ТВ ѕид водоотпорен винил

DEN 1435.20

Од стоката
Во магацинот


Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Тоа е Важно . Како да поставите цел 1.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .Според квадратен метар избор Количина(Слика). На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како на пример : Ако треба 7-7.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . 3.Купи сега. Целосно плаќање. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Обичај de papel parede infantil, Детска Цел! Mural користи во седи соба спална соба ТВ ѕид водоотпорен винил DE papel parede

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Децата' Соба
Тип:
Винил Позадини
Стил:
за деца
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Број На Модел На:
KK0576
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
Производи во категоријата