.

.

Мажите Маици Мода 2018 нови Лето уметност Tee кошули НОВИ ZISSOU БИЛ МАРЕЈ, T-SHIRT КЛАСИЧЕН ФИЛМ КАПЕТАН мускулите кошула

Мажите Маици Мода 2018 нови Лето уметност Tee кошули НОВИ ZISSOU БИЛ МАРЕЈ, T-SHIRT КЛАСИЧЕН ФИЛМ КАПЕТАН мускулите

DEN 607.00
DEN 714.24

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Производи во категоријата