.

.

Турбополнач Електрични Actuator ТУРБО Електронски ПОТТИК Беше ACTUATOR G-029 G029 G-29 G29 781751 6NW009660 6NW-009-660 6NW 009 660

Турбополнач Електрични Actuator ТУРБО Електронски ПОТТИК Беше ACTUATOR G-029 G029 G-29 G29 781751 6NW009660

DEN 9197.00
DEN 10218.72

Од стоката
Во магацинот

предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување.
Ние брод на објекти во светот.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.
Сите предмети мора да се вратат во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.Турбо Електронски Actuator G-29 G029 G-029 G29 781751 6 NW009660 6 NW-009-660 6 NW 009 660 Турбо Електрични ЗГОЛЕМИ Wastegate Actuator Објект е 100% Сосема Нов Модел : Г-29 Г-029 G29 G029 Дел број : 781751 6 NW009660 ОЕМ број : 6 NW009660 6 NW-009-660 6 NW 0089 660 ================================================ ============================= === =============================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
10inch
Бренд Име:
ECEPTECH
Објектот Висина:
10inch
Frequence Опсег:
.
Објектот Должина:
10inch
Автомобил Производител:
Универзална
Модел Година:
1995-
Име На Модел:
Wastegate Електрични ACTUATOR G-029 G029 G-29 G29 6NW009660 781751
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Турбо Модел :
Турбополнач Електрични Actuator ТУРБО Електронски ЗГОЛЕМИ ACTUATOR
Дел Број:
G-029 G029 G-29 G29
Дел Број.:
781751
ОЕМ број:
6NW009660 6NW-009-660 6NW 009 660
Гаранција:
12 месеци
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи во категоријата