.

.

В. С. 11.828.203.414 млазницата 10pcs + 11.828.001.3001 electrode 130A 10pcs плазма машина потрошен за kjellberg факелот

В. С. 11.828.203.414 млазницата 10pcs + 11.828.001.3001 electrode 130A 10pcs плазма машина потрошен за kjellberg

DEN 1824.00

Од стоката
Во магацинот

Опис На Производот
Компатибилен Плазма сечење ФАКЕЛ потрошен материјал 20pcs пакет за Kjellberg
Производите се Плазма сечење факел ОЕМ делови
Пакет вклучувајќи
Electrode Делови Код : WS 11.828.001.3001 10pcs
Млазницата 130 Amp Делови Код : WS 11.828.203.414 10pcs

Таа е поголема од информацијата

Примена:
плазма сечење на факелот
Бренд Име:
weldingstop
Број На Модел На:
220842
is_customized:
Yes
Производи во категоријата