.

.

Тајландски Бокс Серија На Основни Вештини На Тајландски Бокс англиски Преводи 1 DVD

Тајландски Бокс Серија На Основни Вештини На Тајландски Бокс англиски Преводи 1 DVD

DEN 863.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Боречка Вештина Стил:
кунг фу
Аудио и видео тема:
Таи Чи
Складирање медиум:
dvd
Диск Количина:
4 DVD
Превод Јазик:
Англиски
Производи во категоријата