.

.

Високо Квалитетни Пластични Авокадо Saver Иновативни Avo Останат Свежи Алатки Рецидив Половина Храна Чувар Носителот Домашна Кујна Складирање Коцки

Високо Квалитетни Пластични Авокадо Saver Иновативни Avo Останат Свежи Алатки Рецидив Половина Храна Чувар

DEN 124.00
DEN 207.36

Од стоката
Во магацинот

Се извинуваме за непријатностите тоа може да носи до вас .се надеваме дека може да се разбере и да не се отвори било која спорови за не е достапно за Следење на Информации во рамките на ограничување на времето .2*3cm
Пакет се вклучени :
1* Авокадо Saver
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
0702276 СЛИКИ
ПРЕВОЗОТ
.Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail да брод предмети да се wordwilde.
УСЛУГА
Совети : Ако треба прогласи ПРАВИЛНО ВРЕДНОСТ или да промените ИМЕ на ПРОИЗВОД да се направи царинење стане повеќе пригоден ,ве Молиме контактирајте со нас слободно пред испраќаат . Имаме сопствена фабрика да се направи на сите производи.(Се очекува Празник и за Викенд ).ИНФОРМАЦИИ
Високо Квалитетни Пластични Авокадо Saver Иновативни Avo Останат Свежи Алатки Рецидив Половина Храна Чувар Носителот Домашна Кујна Складирање Коцки
Пластични Тип : ABS+TPR
Тип : Чување На Коцки
Употреба : Храна
Големина : прибл. НАПЛАТА
Ве молиме Имајте во предвид : Ако треба прогласи ПРАВИЛНО ВРЕДНОСТ или да промените ИМЕ на ПРОИЗВОД да се направи царинење стане повеќе пригоден ,ве Молиме контактирајте со нас слободно пред испраќаат . Повеќето наредби ќе испрати во 2-3 Дена по исплата потврди. Начинот на кој се испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,кој нема да ја покаже било ажурирање на информации.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Чување На Коцки
Употреба:
Храна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
0702276
Бренд Име:
HIGHSEE
Материјал:
Пластични
Стил:
како слик
Име на производ:
Авокадо Saver
боја:
зелена+жолта
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS+TPR
Тип:
Чување На Коцки
Користат За:
Храна
Големина:
approx.13.3*9.2*3cm
Тежина:
46g/pc
Количина:
1pc
Потеклото на место:
Кина
Производи во категоријата