.

.

ROLLASON годишнината од мулти-боја циркон белиот оган опал розово злато топла боја обетки мода Накит за жените OES674

ROLLASON годишнината од мулти-боја циркон белиот оган опал розово злато топла боја обетки мода Накит за жените

DEN 327.00
DEN 404.16

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
Светло Жолто Злато Во Боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
OES674
Пол:
Жените
Бренд Име:
ROLILASON
Метали Тип:
Роуз Златна Боја
Материјал:
Создадени опал
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
earring должина:
20mm
Гем Боја:
multicolor
Главниот Камен:
Multicolor Циркони
Метал Печат:
Печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Партија,вечера,подароци ,годишнина,свадба...
обетки големина:
20x10mm
обетки тежина:
4.19 g
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Производи во категоријата