.

.

Soumit 1 Парови на Висока Пета Чевли Подлога Спорт Сунѓерот Мека Insole+4 Пара Високи потпетици Пета Болка Вметнете Перница Подлога

Soumit 1 Парови на Висока Пета Чевли Подлога Спорт Сунѓерот Мека Insole+4 Пара Високи потпетици Пета Болка

DEN 320.00
DEN 363.84

Од стоката
Во магацинот

комбо
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Сунѓерот
Боја : Како на Сликата шоу
Мек Сунѓер материјал ја спречува потпетици од гребнатини и гребнатинки.
Погоден за заштита и опуштено пета и да се направи вашите нозе удобно кога ќе се танцување.
Ублажување на притисокот на високи потпетици што ги носи на нога.
Една големина одговара на сите возрасни и деца чевли.
Тоа ќе биде добар избор за подароци.
Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден
Должина : 22.5 см-26.5 cm
Количина : 1pair табани
Боја : испрати по случаен
Материјал : Памук Меморија
Дебелина : 0.9 cm
Големина : 22.5-26.5 cm(Унисекс)
Пакет :
1 Пар Табани + 4 Пара Високи потпетици Пета

Таа е поголема од информацијата

боја:
црна, црвена Роза, Беж, Браун
Тип На Објект:
Табани
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Soumit
Број На Модел На:
Сунѓерот Мека Insole
Insole Висина:
≤1cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Функција:
Мала Тежина,Тешко Носи,Пот-Absorbant,Deodorization,Дише
Материјал:
Сунѓерот
тип 1:
palmilha plantillas para los пити semelle chaussure palmilhas душеци
тип 2:
inlegzool inlegzolen cojines almofada единствена coussin semelles
Insole Тип:
Целосна должина insole
Пол:
Мажи, Жени
Производи во категоријата