.

.

ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Најдобар Квалитет Orifice Плоча Контрола Вентил Плоча За Инјектор 095000-6250 095000-625#

ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Најдобар Квалитет Orifice Плоча Контрола Вентил Плоча За Инјектор 095000-6250 095000-625

DEN 5184.00

Од стоката
Во магацинот


ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ
Најдобар Квалитет Orifice Плоча Контрола Вентил Плоча За Инјектор
095000-6250 095000-625#
Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!
Начин На Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот Услови
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата , ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.
Повратни информации
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.
Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови. Ви благодариме за вашата поддршка.
Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.

Таа е поголема од информацијата

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Должина:
6
Објектот Висина:
3
Објектот Тежина:
0.02KG
Бренд Име:
WEKY
Производителот Дел Број:
095000-6250 095000-625#
Објектот Ширина:
4.5
Nissan Модел:
Pathfinder
Материјал Тип:
Челик
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Производот:
заеднички железнички вентил
Вентил:
вентил плоча
за автомобил:
Nissan
Млазницата:
DLLA152P947
Пакување:
WEKY ПАКУВАЊЕ
вентил плоча:
Orifice вентил плоча
Материјал:
Челик
контрола вентил:
orifice плоча
Инјектор:
095000-6250 095000-625#
Дел:
16600-EC00#/16600-EB700
Производи во категоријата