.

.

Кат Светилки ретро индустриски правец на креативните дифузна кафе барот, продавница дневна соба и спалната соба железо личност LU71

Кат Светилки ретро индустриски правец на креативните дифузна кафе барот, продавница дневна соба и спалната

DEN 11280.00

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на осветлување продавница
Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.
Почитувани купувачи
Информации за производот преглед
[боја] : како што е прикажано
Главното тело материјал : Железо
Абажур материјал : стакло
Извор на светлина тип : E27
Извор на светлина : без извор на светлина
[напон] 90v-260v (ние работиме со вашата земја)
Големина : како што следува

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кат Светилки
Сенка Тип:
Железо
Wattage:
21-30W
Заврши:
Железо
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Техника:
Перфориран
База Тип:
E27
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
15-30square метри
Карактеристики:
1
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
112
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Производи во категоријата