.

.

Слон Животинско Автомобил Додатоци Креативни Класичен Оркестарот Налепници мотоцикл Decals

Слон Животинско Автомобил Додатоци Креативни Класичен Оркестарот Налепници мотоцикл Decals

DEN 86.00
DEN 168.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
X-113
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Должина:
13cm
Материјал Тип:
Винил
Производи во категоријата