.

.

FAAK реални дилдо вшмукување чаша ребрести дилдо лажни пенисот секс играчки за жените лезбејки мастурбацијата возрасни секс производи секс продавница

FAAK реални дилдо вшмукување чаша ребрести дилдо лажни пенисот секс играчки за жените лезбејки мастурбацијата

DEN 774.00
DEN 815.04

Од стоката
Во магацинот

Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. 12 месеци гаранција.
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Виолетова, Црна
Тип На Објект:
Вибратори
Број На Модел На:
QMR-203900
Материјал:
ПВЦ
Големина:
20*3.9cm
Бренд Име:
FAAK
боја:
лажни пенис
Функција:
Реална дилдо
Тип На Објект:
аналниот приклучок
жешка:
дилдо вшмукување чаша
Спецификација:
лезбејка
Материјал:
вибратори за жени
Производи во категоријата