.

.

Бесплатен превозот 10K 2.5'x4' рачно изработени needlepoint волнени килими рачно изработени килим рачно изработени крстот stitched се зголеми килими

Бесплатен превозот 10K 2.5'x4' рачно изработени needlepoint волнени килими рачно изработени килим рачно изработени

DEN 10507.20

Од стоката
Во магацинот

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратени, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во таму оригиналните услови . Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја, Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако сакате, секогаш можете да ни снабдување со ткаенина swatches, боја чипови, или предиво примероци, итн. Ние може да одговара на нив во килим . Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти кои најдобро што може. На пример, вие може да го замени граница со еден од друг дизајн или елиминира medallion.5 "x 4' (76cm x 121cm)
* Рака-stitched со 100% Нов Зеланд Волна
* Памук фондацијата
* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање
* Рамни куп. На warped линии во тепих не е дефект, туку само резултат на поклопецот линии на тепих, бидејќи на своите не се поставени совршено рамен.
Како се направени?
Нашите needlepoint килими се целосно stitched со рака
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Таа е поголема од информацијата

Место:
Салон
Декорација Стил:
Модерна
Обликот:
правоаголник
Стил:
Европски и Американски Стил
Начини на Продажба:
Трговија на големо/мало
Материјал:
100% ВОЛНА
Техника:
рака заврзана
Употреба:
Дома,Декоративни,Спална Соба
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Број На Модел На:
LH-F192 2.5*4
дизајн:
Needlepoint
Измијте Стил:
суво миење
Големина:
2.5'x4'
Шема:
Needlepoint
Чистење Тип:
сува чиста
is_customized:
Yes
Занает:
Рачно изработени
Производи во категоријата