.

.

Гроздобер Месинг Еден Мебел Вратата Повлечете се Справи со Бакар Кабинет Салон Фиока Копчиња Со Завртки,Дрвени Вино Подарок Кутија,1PC

Гроздобер Месинг Еден Мебел Вратата Повлечете се Справи со Бакар Кабинет Салон Фиока Копчиња Со Завртки,Дрвени

DEN 102.00
DEN 143.52

Од стоката
Во магацинот

број 1 : 33*25мм дебелина : 4mm број 2 : 37*30мм дебелина : 5mm број 3 : 48*41mm дебелина : 2mm број 4 : 57*25мм дебелина : 2mm број 5 : 49*20mm дебелина : 2mm

Таа е поголема од информацијата

боја:
1, 2, 3, 4
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Дувачкиот
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
дувачкиот рачка
is_customized:
Yes
боја:
Дувачкиот Боја
Материјал:
Дувачкиот
Производи во категоријата